İyilik Fragman

<< 1 23 4 5 >>

İyilik 27. Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (1 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aşk, Aile
Yönetmen: Murat Öztürk
Senaryo: -
Kanal ve Yayın Günü: Fox Tv - Cuma - 20.00
İyilik Oyuncuları:
İyilik Konusu:

Med Yapımın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi İyiliğin başrollerinde İsmail Demirci, Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve Perihan Savaş rol alıyor. Murat Öztürk'ün yönetmen koltuğunda oturduğu İyilik çok yakında Fox Tv'de ekranlara gelecek.

İyilik Dizisi Oyuncuları

İsmail Demirci 

13 Kasım 1984 yılında Ankara'da dünyaya gelen oyuncu Bilgisayar programcılığı okumuş ve bilgisayar programcısı olarak mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü tamamlamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde erkan karakterini canlandırmıştır. Anneler ile Kızları, Fabrika Kızı, Serçe Sarayı, Babaların Babası, Muhteşem Yüzyıl ve Posta Kutusu gibi yapımlarda yer bulmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi Şehzade Orhan karakterine hayat verdikten sonra Show Tv'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Kuzey karkateri ile kamer karşısına geçmiştir.

Hatice Şendil,

Başarılı güzel oyuncu 2 Ocak 1983 yılında İstabul'da doğmuştur. Annesi Arnavut kökenli olup İstanbullu, babası ise Selanik kökenli olup Antalya'lıdır. aha önce bir çok başarılı işte rol alan güzel oyuncu en son  Star Tv'de ekranlara gelen Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Elif Doğan karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Dila Hanım, Karadağlar, Yaban Gülü, Kurtlar Vadisi Pusu gibi izilerde de rol almıştır. Güzel oyuncuyu son olarak ise Uyanış Büyük Selçuk dizisinde izledmiştik.

Reklamlar
Yorum Yap

İyilik dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. Fenerli: Berbat iğrenç bir dizi kısa sürede final yapar